Ładowanie Wydarzenia
  • Data i godzina: 7 wrz 2024, godz. 20:00 - 22:00

Rewia Burleski By Pin Up Candy

Kochasz teatr, stylistykę lat 40tych, piękne kobiety i ich uwodzące gesty, śpiew oraz taniec w stylu paryskich scen rewiowych?
Mamy zatem dla Ciebie coś, w czymś zakochasz się od pierwszego wejrzenia. Zapraszamy wszystkich pasjonatów kabaretu na profesjonalną REWIĘ BURLESKI do Szczecina.
Na deskach Nowej Dekadencji czekają na Was wspaniali performerzy klasycznej burleski PIN UP CANDY, TOM THE SPICE, KATIE CASH, a także zespół cudownych tancerek ROCKETTESHEELS.
PIN UP CANDY, pochodząca z Łodzi prekursorka burleski, okrzyknięta przez polskie media Królowa Polskiej Burleski. Finalistka programów Mam Talent. Uczestniczka programów tv: Polskie żony, DD TVN, All Together.Wszyscy Razem. Ambasadorka polskiej burleski za granicą. Jako pierwsza Polka występowała w Paryżu, Berlinie, Wiedniu czy Rzymie. Jej burleska jest znana na największych scenach Ibizy i Tel Aviwu. Zdobywczyni korony Królowej Klasycznej Burleski na jednym z prestiżowych festiwali. Podczas wieczoru Pin Up Candy wykona dla Państwa taniec w gigantycznym kielichu szampana. Jest to najbardziej pożadany pokaz na scenie burleski, który Candy wykonuje oryginalnie na skalę światową. Pin Up Candy jest producentką wydarzeń z burleską oraz jedynego w Polsce festiwalu burleski: Savic Burlesque Festival, który organizuje od 2016 roku.
TOM THE SPICE, choreograf, uczestnik tegorocznej edycji programu Mam Talent, ekspert high heells, tancerz, animator i nauczyciel. Najbardziej roztańczony performer boyleski w Polsce! Zdobywca korony klasycznej burleski na Slavic Burlesque Festival 2023.
KATIE CASH, Polska piosenkarka i tancerka.
Tańczy od 14 lat, przez wiele lat występowała jako tancerka ze słynną polską piosenkarką na scenie i w programach telewizyjnych, W wieku 25 lat postanowiła włożyć całą swoją wiarę i energię w zostanie piosenkarką. Katie uczyła się w najlepszych szkołach wokalnych i jazzowych w Warszawie i tak spełniła swoje marzenie. Podróżuje po całej Polsce i Europie śpiewając i występując. Obecnie wokalistka teatrów w Szwajcarii i Niemczech. W Polsce możecie ją państwo zobaczyć na „Extravaganza by Katie Cash” i innych projektach. W swoich numerach łączy ruch i śpiew, gdyż w jej świecie jedno bez drugiego nie może istnieć
W ten kolorowy świat wprowadzi Was nikt inny jak TOMEK KLEYFF, dziennikarz Viva i MTV Polska, zanany jako CNE, Człowiek Nowej Ery. Autor podkastu Rap Kontener, jego wywiady z Kaney West czy Pharellem Wiliamsem, były przełomowe dla rozwoju polskiej sceny rap. Jeden z pierwszych freestylowców w Polsce!

Nasi performerzy zadbają o to abyście na długo żyli emocjami towarzyszącymi Wam podczas naszego spektaklu.
Rozpoczęcie pokazów o godzinie 20:00,
Lokal otwarty od godziny 19:00.
Program Rewii podzielony jest na dwie części z przerwą.
Bilety dostępne na Going.

Szczegóły

Data:
7 wrz 2024
Godzina:
20:00 - 22:00
Koszt:
85PLN – 140PLN
Kategoria wydarzenia:

Miejsce wydarzenia

Nowa Dekadencja
ul. Partyzantów 2,
70-222 Szczecin
+ Google Map
Telefon
+48 000 000 000
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia