O nas

O nas

00+

Lat doświadczenia

00+

Zorganizowanych wydarzeń

00

Profesjonalne sceny

Nasze Centrum mieści się z samym sercu miasta Szczecina (obok Bramy Portowej), do którego każdy może dotrzeć pieszo, autobusem, tramwajem czy na hulajnodze. Może skorzystać również z PKP lub PKS – dworce znajdują się 3 minuty pieszo od nas.

Oprócz dwóch scen estradowych z pełnym zapleczem techniki scenicznej oraz ponad pół tysięczną siedzącą widownią NOWA DEKADENCJA zapewnia przestrzenie pod organizację sympozjów, konferencji, szkoleń, spotkań branżowych czy wydarzeń integracyjnych.

A do tego wspaniała kuchnia o tysiącach smakach, regionalne i ważone na miejscu wyroby browarnicze, ogólnodostępne i prywatne bary, itd…. Czego chcieć więcej?

NOWA DEKADENCJA to miejsce prowadzone przez pasjonatów szeroko rozumianej kultury, którzy przez ostatnie 20 lat zarządzali wieloma publicznymi jednostkami kultury, projektami kulturalnymi i subkulturalnymi, stowarzyszeniami integracji kulturalnej oraz grupami nieformalnymi, które były w stanie zrealizować wydarzenia kulturalne, którym nie dały rady nawet profesjonalne agencje koncertowe czy impresaryjne.

NOWA DEKADENCJA to jednostka kultury niezależna od władz samorządowych – zarządzana przez Fundację Kultury i Sztuki „Szczecińska Awangarda” i podlegająca nadzorowi bezpośrednio Ministerstwu Kultury i Dziedzictwa Narodowego.